czwartek

WYNIKI ROZDANIA - współpraca z RUCHBIBLIJNY.PL
Mamy dziś 7 kwietnia zatem przychodzę z wynikami rozdania, które helpbook.pl organizował w ramach rozpoczęcia współpracy ze Stowarzyszeniem Ruch Biblijny.

Przypominamy, że nagrody możliwe do zdobycia były trzy: voucher na 50 zł, voucher na 30 zł oraz książka "Byłem w Niebie". Zgodnie z regulaminem konkursu na jednego uczestnika przypada po jednej nagrodzie, co w przypadku tej edycji rozdania się zgrało, ponieważ zgłosiły się właśnie trzy osoby :)

Oto przebieg losowania nagrody pierwszego stopnia oraz screen z losami biorącymi w nim udział:


Zatem voucher o wartości 50 zł możliwy do zrealizowania w internetowej księgarni taniaksiazka.pl wędruje do Diamoond. 


Przebieg losowania nagrody drugiego stopnia oraz screen z losami biorącymi w nim udział:Voucher o wartości 30 zł trafia do Kulturalnie z Anią!


Nagroda trzeciego stopnia, czyli książka "Byłem w niebie" wędruje do Pasja naszym życiem (Possi).

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za zainteresowanie rozdaniem! 

Nagrody w postaci elektronicznego vouchera zostaną wysłane w ciągu 24h na adresy e-mail, które podane zostały w formularzu zgłoszeniowym. Nagroda książkowa zostanie wysłana w przeciągu 7 dni od dnia, w którym otrzymamy drogą mejlową adres od jej zwyciężczyni. 


Tymczasem zachęcam Was oraz wszystkich zainteresowanych dalszymi losami naszej współpracy do śledzenia fanpage Ruch Biblijny oraz wpisów na blogu helpbook.pl5 comments:

Obsługiwane przez usługę Blogger.

© Help Book, AllRightsReserved.

..